Kariera

Stanowisko:

PROJECT / EVENT MANAGER

Miejsce Pracy:

POLSKA

OPIS FIRMY:

Sportainment specjalizuje się w organizacji i promocji wydarzeń związanych ze sportami grawitacyjnymi oraz motosportem. Realizujemy działania z zakresu sponsoringu, kreowania wizerunku, marketingu produktów, public relations dla sportu, a naszą pasją jest dostarczanie ludziom rozrywki. Świadczymy również usługi z zakresu sport managment dla sportowców indywidualnych, klubów, organizacji czy konkretnych imprez.

Poprzez platformę komunikacyjną jaką stanowią eventy, czy marketing sportowy, pomagamy firmom, klubom i miastom budować własny i niepowtarzalny wizerunek utożsamiany ze stylem i filozofią życia, do którego aspirują i chcą przynależeć nasi klienci.

Dzięki temu Ci, którzy z nami współpracują, dają swoim klientom nie tylko produkty, ale coś więcej!

OPIS STANOWISKA:

        Przygotowywanie i realizacja ogólnopolskich i międzynarodowych działań eventowych

        Kompleksowe zarządzanie projektami (opracowanie koncepcji, przygotowywanie ofert, realizacja, koordynacja, budżetowanie, rozliczanie)

        przygotowywanie ofert  i prezentacji oraz aktywne pozyskiwanie klientów

        współpraca z podwykonawcami, umiejętności negocjacyjne

        nadzór nad realizacją projektów

        raportowanie

        współpraca z dystrybutorami biletów

WYMAGANIA:

        minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku albo wrodzona „iskra boża”

        kreatywny umysł

        znajomość branży eventowej

·         know how lub pasja związana z motoryzacją / sportami ekstremalnymi

·         portfolio z kilkoma fajnymi projektami na koncie

·         doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych projektów

·         poczucie estetyki

·         płynny angielski w mowie i piśmie

·         znajomość mediów (pozyskiwanie patronatów)

·         umiejętność tworzenia ofert, prezentacji, raportów  oraz budżetów.

·         prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

        pracę przy dużych projektach eventowych rangi Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski w dyscyplinach związanych ze sportami ekstremalnymi na terenie kraju oraz za granicą.

        możliwość poznawania i współpracy z ciekawych ludzi z Polski i z zagranicy

        nienormowany czas pracy (praca zdalna + dyżury w biurze)

        solidne wynagrodzenie + premie projektowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji w języku polskim  lub angielskim (CV ze zdjęciem + list motywacyjny w formacie pdf) na mail: kontakt@sportainment.pl

Więcej informacji o firmie: www.sportainment.pl

 Prosimy także o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 poz.883).”

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.