Sportainment


Sportainment to:

Agencja marketingu sportowego, którą w 2010 roku założył Przemysław Szymański, w 2014 roku zmieniła swoją formę prawną na spółkę z o. o., a drugim współwłaścicielem został Tomasz Gagat.

Oboje zarówno pochodzący z Gdańska Przemek jak i  mieszkający w Bielsku Białej Tomek to doświadczeni organizatorzy, którzy przygodę z marketingiem, mediami oraz organizacją eventów rozpoczynali ponad dekadę temu. Oboje mają też za sobą przygodę ze sportem.

Tomek Gagat, to ścisła czołówka Polskiego Downhillu (Kolarstwa Zjazdowego) w latach od 2008-2013, a Przemek Szymański ścigał się na motocyklu crossowym, zarówno w Motocrossie jak i Cross Country gdzie w 2011 m.in. zdobył Puchar Polski. 

Sportainment o sobie:

Sportainment specjalizuje się w organizacji i promocji eventów związanych ze sportami grawitacyjnymi oraz motor sportem.

Realizujemy działania z zakresu sponsoringu, kreowania wizerunku, marketingu produktów, public relations dla sportu, a naszą pasją jest dostarczanie ludziom rozrywki. 

Świadczymy również usługi z zakresu sports managment dla sportowców indywidualnych, klubów,  organizacji czy konkretnych imprez.

Poprzez platformę komunikacyjną jaką stanowią eventy czy  marketing sportowy pomagamy firmą, klubom i miastom budować własny i niepowtarzalny charakter  marki, utożsamiany ze stylem i filozofią życia, do którego aspirują i chcą przynależeć Wasi klienci ,mieszkańcy czy fani. Dzięki temu Ci, którzy z nami współpracują , dają swoim klientom nie tylko produkty, ale coś więcej!

Projekty Sportainment:

Zrealizowaliśmy m.in.:

Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross – Gdańsk Ergo Arena 2011 ,2013, 2014

Mistrzostwa Polski Motocross 2013

Mistrzostwa Polski Cross Country 2011,2012

Puchar Europy w Zjeździe na Rowerach Górskich – Wisła

Mistrzostwa Polski Downhill Wisła - 2008, Ustroń - 2009, Szczyrk 2011, Zawoja 2012, Międzybrodzie Żywieckie 2013

Mistrzostwa Polski Freestyle Motocross 2012,2013

Wysokie Loty 2006, 2007 Impreza Snowboardowa Gdańsk

CLTN CITY JAM 2009 Impreza Snowboardowa przy CH Gemini w Bielksu- Białej

Ride the Sky 2013-  Puchar Świata FMTB Spodek Katowice

Diverse Crane Boogie 2008 – Pierwsze w Polsce zawody Basejump – Gdańsk

Parki Rowerowe –Wisła- Stożek,  Międzybrodzie Żywieckie - Góra Żar,  Ustroń - Poniwiec

Współpracowaliśmy m.in.:

Diverse, Red Bull, OtoMoto, Pepsi, Coca Cola, Monster, Rockstar Energy Drink,  Miasto Gdańsk, Miasto Sopot, Miasto Toruń, Miasto Katowice, Miasto Wisła, GoPro, G-Shock, Vostock, PZM, PZKol, UCI,FIM, Orlen, Adidas, Isuzu, Nissan, Snickers,  oraz wiele wiele innych.  

 

Sprawdź nasze portfolio: 


http://www.sportainment.pl/portfolio

 

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.