Jesień 2016 pełna motocrossowych emocji

Sportainment MK

2016 to rok wyjątkowy. Za nami Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie, a przed nami… całe mnóstwo emocji i adrenaliny napędzanej benzyną! Trzy wielkie wydarzenia spod znaku moto, czyli dla każdego coś dobrego. Bilety na wszystkie wydarzenia już w sprzedaży.

 

Dla miłośników prędkości – Supercross

15.10.2016 Atlas Arena Łódź

 

Po raz pierwszy w historii, uwielbiany przez tysiące kibiców na całym świecie, Supercross zawita do Polski!

15 października w Atlas Arenie Łódź najszybsi zawodnicy będą walczyć o tytuł „King of Poland“. Nie zabraknie widowiskowego ścigania się, gorących kobiet i niesamowitego show.

 

Tor zbudowany przez najlepszego z konstruktorów Freddy‘ego Verherstraetena oddzieli chłopców od meżczyzn. Szybkie proste, trudne zakręty, whoopsy, sekcja rytmiczna oraz wielkie hopy – z tym wszystkim będą musieli zmierzyć się zawodnicy, którzy staną na bramkach startowych w Łodzi. Przygotujcie się na wysokooktanową rozrywkę na światowym poziomie!

 

Czekają was niesamowite emocje i mnóstwo atrakcji – po prostu nie możecie tego przegapić!

 

Link do biletów:

http://www.eventim.pl/supercross-king-of-the-poland-lodz-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1643418%247857991&jumpIn=yTix&kuid&hideArtist=true&from=erdetaila

 

Dla fanów mocnych wrażeń – Diverse NIGHT of the JUMPs

19.11.2016 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

 

Mistrzostwa Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs to nie tylko wielkie sportowe emocje, ale także niesamowite show stworzone z myślą o całych rodzinach.

 

Na liście startowej znajdą się największe gwiazdy tej dyscypliny, które zmierzą się na specjalnym torze usypanym z ponad 600 ton mieszanki gliny i piasku. Zawodnicy swoje ewolucje wykonywać będą na dystansie ponad 20 metrów oraz wysokości niemal trzeciego piętra!

 

Dodatkowo PO RAZ PIERWSZY W POLSCE widzowie zobaczą salto w tył wykonane przez Gerharda Mayra ponad 500-kilogramowym buggy!! Austriak udowodni, że ten czterokołowiec także może latać z rampy! Ekstremalna dawka mocnych wrażeń gwarantowana.

 

Diverse NIGHT of the JUMPs – nie może Was tam zabraknąć!

 

Link do biletów:

http://www.eventim.pl/diverse-night-of-the-jumps-2016-gdansksopot-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1666267%248047118&jumpIn=yTix&kuid&hideArtist=true&from=erdetaila

 

Dla fanów Tadeusza Błażusiaka – Mistrzostwa Świata SuperEnduro

10.12.2016 TAURON Arena Kraków

 

To będzie niesamowite starcie tytanów! Sześciokrotny Mistrz Świata, pięciokrotny zwycięzca morderczego Erzberg Rodeo, pięciokrotny triumfator serii AMA Endurocross w USA oraz zdobywca czterech złotych medali na X Games - Tadeusz Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w TAURON Arenie Kraków.

Te wyjątkowe wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, drzewa i  głazów. Światowa czołówka zawodników będzie musiała zmierzyć się z bardzo wymagającym torem, ale przede wszystkim, będzie musiała pokonać naszego utytułowanego reprezentanta.

 

Spodziewajcie się ekstremalnej rywalizacji podczas polskiej eliminacji Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w Krakowie!

 

Tadek kontra reszta świata – będzie się działo!

 

Link do biletów:

 

http://www.eventim.pl/superenduro-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&kuid=495200

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.