O wydarzeniu

19 listopada 2016 najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu powrócą do ERGO Areny Gdańsk/Sopot. Diverse NIGHT of the JUMPs to nie tylko wielkie sportowe emocje, ale także niesamowite show stworzone z myślą o całych rodzinach. Tradycyjnie podczas wydarzenia nie zabraknie akcji specjalnej, którą tym razem będzie wyczyn nigdy wcześniej nie wykonywany w Polsce! Bilety na piątą odsłonę Mistrzostw Świata FMX na Pomorzu już w sprzedaży.

Na liście startowej znajdą się największe gwiazdy tej dyscypliny, które zmierzą się na specjalnym torze usypanym z ponad 600 ton mieszanki gliny i piasku. Zawodnicy swoje ewolucje wykonywać będą na dystansie ponad 20 metrów oraz wysokości niemal trzeciego piętra!

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to wydarzenie wyjątkowe.

Wirtuozi lotów na motocyklach powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata oraz będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż.

Dodatkowo PO RAZ PIERWSZY W POLSCE widzowie zobaczą salto w tył wykonane przez Gerharda Mayra ponad 500-kilogramowym buggy!! Austriak udowodni, że ten czterokołowiec także może latać z rampy! Ekstremalna dawka mocnych wrażeń gwarantowana.

Diverse NIGHT of the JUMPs – nie może Was tam zabraknąć!

HARMONOGRAM
16:00 Drzwi otwarte
16:30 Pit party (spotkanie, sesja foto z zawodnikami i ich maszynami, wywiady, konkursy, informacje na temat show)
18:00 Ceremonia otwarcia, fire show
18:15 Prezentacja zawodników
18:30 Kwalifikacje – 12 zawodników
19:15 Life Proof Race&Style - wyścig Supercross połączony z trickami (parami w systemie KO)
19:30 Przerwa
20:00 Drugie otwarcie
20:05 Kids Race - wyścig motocross dzieci 
20:15 Maxxis Highest Air - skoki wzwyż na motocyklu
20:25 Finał 
20:50 Show Specjalne
21:00 Ceremonia wręczenia nagród
21:05 Sesja autografów
21:30 Koniec

---------------------------------------------------------------

DLA MEDIÓW

Regulamin akredytacyjny - PDF

Regulamin akredytacyjny - DOC

Formularz akredytacyjny - PDF


Formularz akredytacyjny - DOC

Miejsca i daty

Bilety

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1666267&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=diverse

Multimedia

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.