ROCKSTAR SKILLZ UP

29.07.2013

 

Głównym celem Skillz Up jest podnoszenie poziomu Freestyle Motocross i innych dyscyplin związanych 

z motoryzacją i sportami akcji w Polsce poprzez cykliczne eventy. Cykl dzięki elementom rywalizacji połączonych z dobra zabawą  podnosi poziom sportowy i wyłania najlepszych polskich zawodników FMX, którzy dzięki wygranym oprócz tytułów i nagród mają szansę startów w Mistrzostwach Europy ?i Mistrzostwach Świata. Podsumowując misją jest wsparcie Polskich zawodników w zakresie rozwoju sportowego i promocji ich wizerunku w drodze po Mistrzostwo Świata. 

Czym są Mistrzostwa Polski Freestyle Motocross Skillz Up Cup?

Skillz Up Cup – To oficjalne Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle Motocross. Impreza jest połączeniem najwyższej rangi sportowej ze spektakularnym show. Freestyle Motocross to niezwykle widowiskowy sport ?a emocje mu towarzyszące na długo pozostają w pamięci kibiców. Najlepszym polskim i zagranicznym zawodnikom Freestyle Motocross w walce o punkty towarzyszą niesamowite atrakcje dodatkowe, dzięki czemu cały program imprezy to ponad 3 godziny wyśmienitej zabawy dla kibiców w każdym wieku niezależnie od płci. Format idealnie sprawdza się jako duże wydarzenie stadionowo/arenowe oraz jako impreza towarzysząca targom motoryzacyjnym, dniom miast  czy w połączeniu z innymi wydarzeniami sportowymi. 

Czym są Pokazy Freestyle Motocross – Skillz Up Demo?

Skillz Up Demo – jest to impreza o charakterze show, którą przygotowujemy na życzenie zleceniodawcy poza kalendarzem Mistrzostw Polski. W pokazach udział biorą najlepsi Polscy zawodnicy Freestyle Motocross na co dzień startujący w cyklu Mistrzostw Polski oraz zagraniczni zawodnicy, których kontraktujemy na życzenie klienta. Dodatkową opcją jest wzbogacenie pokazów o atrakcje dodatkowe  takie jak Stunt na Quadach i Motocyklach, Trial, Oprawę Muzyczną, Konferansjera i wiele innych. Jako jedyni ?w Polsce oferujemy profesjonalną organizację zawierającą scenariusz, scenografie eventu oraz komunikację ?w mediach zarówno przed jak i po pokazie. 

Do kogo kierowana jest oferta?

Areny i Stadiony – Skillz Up to jedyny Polski profesjonalny format eventowy związany z freestyle motocrossem i sportami akcji posiadający własną infrastrukturę, z atrakcjami i komunikacją, będąca w stanie wygenerować odpowiednią frekwencję. 

Władze Miast - Skillz Up to idealne narzędzie promocji Miast i Regionów na arenie ogólnopolskiej, oraz świetna rozrywka dla mieszkańców i kibiców przyjezdnych.

Kluby i Organizatorzy  – Skillz Up Cup oraz Skillz Up Demo to doskonałe atrakcja dodatkowa, przyciągająca kibiców na imprezy sportowe. 

Firmy i Sponsorzy – Zapraszamy do współpracy Firmy zainteresowane organizacją pokazów czy sponsoringiem rund Mistrzostw Polski czy konkretnych zawodników. W swoim pierwszym sezonie cykl odnotował wysokie wskaźniki medialne, których ekwiwalent wyniósł około miliona złotych, te twarde liczby dają Państwu dowód na to, że Skillz Up to doskonałe narzędzie marketingowe.

W sprawie szczegółów współpracy prosimy kontaktować się mailowo: kontakt@sportainment.pl lub telefonicznie: +48 535 585 222.

Udany debiut mamy już za sobą, teraz chcemy nadać imprezom oraz polskiemu FMX'owi nowy, lepszy wymiar. Bądźcie w tym sezonie z nami!

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.