PKOL ODLECIAŁ

26.10.2011

 

26 października 2011 r., siedziba Polskiego Komitetu Olimpijskiego była świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Wyjątkowego, ponieważ zorganizowanej tam  konferencji prasowej dotyczącej Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie FIM – NIGHT of the JUMPs, towarzyszył nietypowy jak na to miejsce event, podczas którego z grawitacją i podmuchami wiatru igrał nasz najlepszy zawodnik i reprezentant na Mistrzostwa – Bartek Ogłaza.

O cyklu Mistrzostw Świata, kwestiach organizacyjnych, konstrukcji toru, zaletach organizowania takich wydarzeń w nowoczesnych obiektach oraz wreszcie o konkurencjach NIGHT of the JUMPs, wśród których w Polsce poza Freestyle’m zobaczymy Highest Air oraz otoMoto Race&Style opowiadali: wiceprezes PZM Michał Sikora, rzecznik prasowy ERGO ARENY Bartosz Tobieński, właściciel firmy Sportainment która jest promotorem NOTJ w Polsce Przemysław Szymański, oraz zawodnicy: Bartek Ogłaza i specjalnie zaproszony z Czech Petr Pilat.

Po części oficjalnej wszyscy udali się przed wejście główne do budynku PKOL, gdzie już przygotowane czekało lądowisko i rampa. Pierwotnie razem z Bartkiem miał wystąpić także Michał Daciuk. Niestety problemy z motocyklem podczas treningu i w efekcie twarde lądowanie wykluczyły tego utalentowanego zawodnika z dalszej części pokazu.

Bartek zmagając się z podmuchami wiatru o różnym natężeniu dał pokaz wypełniony niesamowitymi ewolucjami  szybując na tle olimpijskiego logo. Zaproszeni goście oraz licznie zgromadzeni widzowie odwiedzający PKOL każdy trick nagradzali gromkim aplauzem. Widać było wyraźnie, że wyczyny Bartka wywoływały najróżniejsze emocje od niedowierzania po bezgraniczny zachwyt. Zainteresowanie konferencją, jak i samym pokazem dobrze wróży zawodom, które już za miesiąc odbędą się w nowoczesnej ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Odliczanie do polskiej edycji nabiera tempa! Czasu na zakup biletów coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego wydarzenia roku!  

Copyrights © 2012 Sportainment. All rights reserved. Realised by Kuczmera.com · cięcie layoutów.